Официальный сайт газет:

"Бабушкина аптека", "Бабуся из Кировограда".

ВСЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ В ОДНОМ ПИСЬМЕ ОТ НАШИХ ЧИТАТЕЛЕЙ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
 
  Я, як і більшість з нас, тривалий час не звертав на свій організм ніякої уваги, вважаючи найголовнішим добре і смачно поїсти, випити, погуляти в своє задоволення, а там, як мовиться, хоч трава не рости. Задоволення продовжувалися до сорока років, незважаючи на те, що організм неодноразово нагадував мені, що такий спосіб життя може привести до поганих наслідків. І ось ці наслідки наступили... Ішемічна хвороба серця, геморой зовнішній і внутрішній, гастрит з підвищеною кислотністю, дуоденіт, холецистит, коліт... А ще — страшенні запори і сильна кишкова кровотеча.
Так я став постійним пацієнтом лікарень. Результати були маловтішними і короткочасними. Через певний час всі хвороби поновлювалися. Мені було сорок років, коли знайомий лікар «обнадіяв» мене:
— Не хвилюйся, до п’ятдесяти років доживеш...
Після такого прогнозу вирішив я самостійно вивчати свій організм та принципи його роботи. Описувати, як вивчав, марно, оскільки це займе багато часу, але було дуже важке пізнати такий найскладніший механізм, та ще з моєю освітою. І все ж я вникнув в принцип роботи свого організму, а коли зрозумів, то став «піддослідним кроликом».
В першу чергу я прийняв за основу медичний термін не «нашкодити» . Вивчив чимало лікарських рослин і вирішив лікуватися квітками нешкідливої календули (нігтики), які благотворно діють на органи шлунково-кишкового тракту. Адже всі хвороби починаються через те, що ми занедбали свій шлунково-кишковий тракт.
Отже, першим лікувальним засобом я вибрав календулу, другим — звичайне березове вугілля, яке сам випалюю, третім — пшеничні висівки, прожарені в духовці до золотистого кольору.
Переглянув і власний раціон, відмовившись від м’ясних бульйонів, відварів (вони сильно забивають кровоносні судини, що негативно діє на серцево-судинну систему). А ще відмовився від всіх без виключення пережарених жирів, як тваринних, так і рослинних.
Виходячи з цього, я склав собі план і курс лікування.
1. За 20-30 хвилин до їжі я випиваю 100 мл напару квітів календули.
2. Під час їжі з’їдаю 1 ст.л. висівок.
3. Разом з їжею приймаю 1/2 ч.л. вугільного порошку.
4. Для лікування коліту, очищення прямої кишки і внутрішнього геморою роблю лікувальні мікроклізми (100 мл напару календули на 50 мл гарячої води) з температурою розчину 36-37°. За допомогою спринцівки вводжу в пряму кишку — і в ліжко. Лягаю на живіт, тримаюсь до ранку, а вранці роблю легкий масаж живота і в туалет.
Якщо хвороби застарілі, то результат помітний через 10-15 днів, але найголовніше — це лікування не дає ніякого негативного або побічного ефекту, їм можна користуватися протягом кількох років.
В останнє десятиріччя лікарі частенько нагадують хворим, що треба лікувати хребет (тобто остеохондроз), оскільки по хребту проходить центральний нервовий пучок, який ущемляється солями, через що з головного мозку йде помилкова і запізніла інформація до всіх органів.
Людям, яким за сорок, необхідно проводити три курси мануальної терапії в рік. Для мене це великі гроші, тому дозволити собі таку розкіш не можу. Тому я пішов іншим шляхом. Методом проб і помилок розробив і виготовив самомасажер, за допомогою якого самостійно, без сторонньої допомоги розминаю відкладення солей на хребті від куприка до самої голови. Намалювати, на жаль, не можу, а він до смішного простий. Щоб позбутися радикуліту (якщо він не застарілий), достатньо декількох хвилин, а від застарілого — декілька днів.
Отже, підведемо підсумки. Зараз мені сімдесят два роки, шлунково-кишковий тракт працює нормально, спорожнення кишечника відбувається за 1-2 хвилини (до лікування — година-півтори), кров’яний тиск в нормі (120/80). Що таке радикуліт, я забув, болі в спині відсутні, в ногах легкість.
На день сімдесятирічного ювілею їздив до товариша в Карпати, ми з ним ходили по гірському лісу — це було прекрасно! Пройшли більше п’яти кілометрів, і я стомленості не відчував.
Користуюся своїм методом лікування ось вже більше двадцяти років і вважаю, що я на правильному шляху. Я не приймаю знахарів, горе-лікарів, екстрасенсів, тощо. Негативно відношуся до чищення організму і видалення каміння з нирок і жовчного міхура, які тривають місяцями (та ще про всяк випадок, як пропонують деякі, треба не забувати номер «швидкої допомоги»).
Із всього, що я робив по самолікуванню, жалкую єдиному — дуже пізно звернув увагу на свій організм. Людський організм — це унікальне творіння Господа та Природи. Якщо організму не шкодити і продукти харчування давати збалансувало, то столітній вік без хвороб — не межа.
З повагою — Євген Сергійович Щерба, Волинська обл.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Copyright © 2003-2004 www.apteka.kr.ua, "БАБУШКИНА АПТЕКА "
гриб веселка