Официальный сайт газет:

"Бабушкина аптека", "Бабуся из Кировограда".

ЗАБОЛЕВАНИЯ ЭНДОКРИННОЙ СИСТЕМЫ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
 

Как и чем можно вылечиться от аллергии? Может быть имеются простые средства? Жду советов и рецептов. Михаил Кузьмич Обух,
52024, Днепропетровская обл., Днепропетровский р-н,
с. Чумаки, ул. Щорса, 1

В южных и средних регионах Украины (и в Днепропетровской области в частности) в лесополосах можно встретить акацию, стволы которой усеяны длинными (до 15 см) острыми шипами. Это так называемая гледичия.
Ее длинные стручки с семенами, уважаемый Михаил Кузьмич, как раз и помогают тем, кто страдает аллергией.
Способ применения таков. Два стручка разломать, залить 500 мл воды, довести до кипения и кипятить 5 минут. После этого отвар остудить (полчаса достаточно), процедить и принимать в любое время.
Точных доз нет, но весь состав нужно выпить в течение дня. Продолжительность приема зависит от тяжести заболевания.
Стручки можно собирать в любое время года. Ведь они валяются на земле и своих лечебных свойств не теряют.

Раніше, щовесни, коли розпускалися листя тополі, берези, а потім і черемхи, то мене починала доймати алергія (сильно свербіли і сльозилися очі, починалися нежить, кашель, чхала без кінця та краю...). Довгий час рятувалася Супрастином, потім перейшла на Діазолін. Особливо сильно кашляла вночі, прокидаючись від задухи (ви не повірите, але я чула на власні вуха, як свистять мої набряклі бронхи)...
І ось прочитала якось я матеріал про яблучний оцет. Про те, що всі компоненти, які в ньому містяться, благотворно впливають на організм, захищаючи його від різного роду негативних впливів навколишнього середовища, допомагають очищенню організму від шлаків), і вирішила спробувати. На стакан теплої кип’яченої води давала 0,5 ч.л. яблучного оцту, а меду — на смак. Випила, й відразу дихати легше стало. Тоді я перший раз за чимало останніх років заснула спокійно.
Потім перестала прокидатися ночами, пройшла сверблячка, і очі вже не сльозяться. Ось вже три роки, як відмінила я ліки Діазолін. Продовжую пити напій кожного ранку натщесерце і на ніч обов’язково, взагалі протягом дня, коли захочеться. Самій не віриться, як я так легко позбулася такої важкої хвороби. Прекрасний кисло-солодкий напій! Гадаю, що яблучний оцет всім можна пити для вгамовування спраги. Це краще, ніж купувати різні шкідливі напої, і корисніше для організму.
Під час нападів алергії ніяких молочних продуктів, навіть сирих, вживати не можна. Зверніть на це свою увагу!
З повагою — Раїса Медведенко,
84637, Донецька обл., м.Горлівка, вул. Капітана Остапенка, 56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright © 2003 www.apteka.kr.ua, "БАБУШКИНА АПТЕКА "
народная медицина гриб веселка