Официальный сайт газет:

"Бабушкина аптека", "Бабуся из Кировограда".

ЗАБОЛЕВАНИЯ ЭНДОКРИННОЙ СИСТЕМЫ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
  Такое вот комплексное лечение уже многим помогло...
Предлагаю очень кропотливый, но эффективный рецепт от лимфомы и лимфогранулематоза.
Нужно в течение 15 дней утром натощак и за час до обеда съедать по полстакана изюма и полстакана ядер грецких орехов. Вечером перед сном довести до кипения молоко, затем опустить в него 1 ст.л. кондитерского мака, дать настояться 30-40 минут, затем перемешать и всё выпить.
Все 15 дней вместо воды пить по 0,5 л березового и по стакану крапивного настоя в сутки. Березовых листьев брать на 0,5 л воды 3 ст.л., а крапивы на стакан – 1 ст.л. Заваривать в отдельности, как чай.
Кроме того, утром, в обед и на ужин в течение недели принимать по стакану молока с тремя каплями березового дегтя.
Через месяц всё лечение повторить. Наряду с перечисленными процедурами, 21 день, независимо от еды, принимать по одной таблетке Бисептола 3 раза в день.В.П.Долгирева, 69007, г. Запорожье, ул. Эпроновская, 221
Як малесеньку Терезу врятували від діатезу
В дитячому садку я працюю лише три роки. А коли почала вашу газету передплачувати, то пригадала такий випадок. Привели до моєї групи дівчинку Терезу, а на неї важко було дивитись через діатез, бо короста вкрила все дитяче обличчя. І тоді нянечка Іванна Степанівна, яка більше двадцяти п’яти років в садочку пропрацювала, розповіла батькам, що колись від тієї ж напасті вилікувала свою донечку. І рецепт їм дала:
— Зваріть куряче яйце, і дайте, щоб воно охолонуло. Потім облупіть шкаралупу, та видаліть зсередини всю плівочку. Шкаралупу добре висушіть в блюдці на столі, розітріть до порошку у фарфоровій чашці і давайте вашій дівчинці.
Шестимісячному малюку достатньо кількості порошку на кінчику ножа. Від року до двох — в два рази більше. Перш ніж давати порошок, треба вичавити на нього декілька крапель соку лимонного. Давати ліки раз на день.
— А їжу для малюка, — розповідала далі няня Іванна Степанівна, — краще готувати на воді, яку протягом доби можна на яєчній шкаралупі настояти. Ретельно промити (із господарським милом) коричневі курячі яйця (15-20 шт.), зварити. Зняти шкаралупу, скласти її в трилітрову банку, залити кип’ятком, і настоювати протягом доби. Можна користуватися цією водою, як для умивання дитини, так і для напування.Батьки скористалися порадою старої жінки. Через місяць дівчинку було не впізнати — вона нічим не відрізнялась від інших дітей.З повагою — Н.І.Шандор, м.Чернівці
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyright © 2003 www.apteka.kr.ua, "БАБУШКИНА АПТЕКА "
как принимать настойку гриба веселка